Firmy oferujące produkty lub usługi - Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej

Władysław Kamiński Naprawy Telekomunikacyjne Kamiński

Adres: 48-340 Głuchołazy, Kraszewskiego 17

Tele I Radiomechanika. Usługi I Nadzory Telekomunikacyjne Zdzisław Ortell

Adres: 76-200 Słupsk, Księcia Józefa Poniatowskiego 34 lok. 10

Piotr Kwiatkowski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe A. T. P.

Adres: 88-320 Strzelno, ul. Żeromskiego 3 lok. 1

Krzysztof Mielczarek - 44-240 Żory

Adres: 44-240 Żory, ul. Poziomkowa 12A

Zakład Teleelektroniczny - Andrzej Aleksiński

Adres: 87-800 Włocławek, FREDRY 4 lok. 87

Zakład Usług Telekomunikacyjnych Ryszard Rubaj

Adres: 76-200 Słupsk, SADOWA 2

"telpa"andrzej Paszko

Adres: 80-299 Gdańsk, TADEUSZA WENDY 10B

Kupczak Janusz, Usługowy Zakład Rtv "azart"

Adres: 62-600 Koło, ul. Kolejowa 46 lok. 10

Zakład Usług Teletechnicznych - Zdzisław Staszek

Adres: 43-303 Bielskobiała, Sosnowa 32

Mydlarz Leszek Usługi Telekomunikacyjne

Adres: 43-340 Kozy, ZAGRODOWA 25

Tel-Ex Jerzy Cienkosz, Ryszard Zbyrat

Adres: 65-767 Zielona Góra, DZIAŁKOWA 19

Tel-Ex Jerzy Cienkosz,ryszard Zbyrat

Adres: 65-767 Zielona Góra, DZIAŁKOWA 19

Elektronix Marek Bednarczyk

Adres: 1-029 Warszawa, DZIELNA 74/76

Zbigniew Tomczyk Zakład Telemechaniczny

Adres: 31-234 Kraków, ul. Dożynkowa 82 lok. 1

Zakład Usług Teletechnicznych Andrzej Biesok

Adres: 40-887 Katowice, UŁAŃSKA 5 lok. 75

Securex Piotr Abgarowicz, Unlimited Mind Piotr Abgarowicz

Adres: 2-594 Warszawa, J.Bruna 6 lok. 82

"druga Strefa" Andrzej Michalski

Adres: 3-801 Warszawa, ul. Jana Zamoyskiego 25 lok. 2a

Zakład Usług Komputerowych "exe" Piotr Grenda

Adres: 66-300 Międzyrzecz, KOPERNIKA 15B lok. 8

Firma Handlowo - Usługowa "dealer" Zbigniew Mośko

Adres: 41-608 Świętochłowice, ul. Łagiewnicka 45

Andrzej Siejka Zakład Usług Telekomunikacyjnych

Adres: 27-530 Ożarów, Karsy 77

Roman Grzywaczewski P.H.U. Elektrosat

Adres: 50-419 Wrocław, TRAUGUTTA 103

Zakład Usługowo-Handlowy "rotel" Robert Kwiecień

Adres: 25-734 Kielce, ul. Jagiellońska 70

Pphiu Benlapbenedykt Łappo

Adres: 58-316 Wałbrzych, ul. Senatorska 42 lok. 6

Jarkom Jarosław Grzegorczyk

Adres: 59-500 Złotoryja, ul. Marii Konopnickiej 9 lok. 1

Tadeusz Moll Fhu Meritum

Adres: 32-600 Oświęcim, ul. Janusza Kusocińskiego 6 lok. 8

"lan Service" Paweł Głyda

Adres: 93-247 Łódź, ul. Alojzego Felińskiego 17 lok. 11

"joditel" Tomasz Stangryciuk

Adres: 62-065 Grodzisk Wielkopolski, Osiedle Wojska Polskiego 6 lok. 18

Robtel Andrzej Jędrzejczyk

Adres: 95-100 Zgierz, ul. Podgórna 27

Adam Dmitruczuk

Adres: 84-200 Wejherowo, ul. 3 Maja 45 lok. 2

Inter Designe Sławomir Sawka

Adres: 24-130 Końskowola, ul. Ogrodowa 35

Albedo Adam Poremba

Adres: 33-300 Nowy Sącz, ul. św. Kunegundy 66a

Netsystems Michał Dąbrowski

Adres: 15-399 Białystok, ul. Transportowa 11 lok. 38

Piotr Jach Opticfiber

Adres: 30-837 Kraków, ul. Aleksandry 7 lok. 102