Firmy oferujące produkty lub usługi - Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy

Firma Handlowo-Usługowa "wodniak" - Mariusz Krajczewski

Adres: 85-794 Bydgoszcz, ZBÓJNICKA 1 lok. 54

" Tomczyk I Spółka " "artom" Andrzej Tomczyk

Adres: 85-426 Bydgoszcz, JÓZEFA BRONIKOWSKIEGO 31

Maciej Słomski

Adres: 81-466 Gdynia, ul. Boh. Starówki Warszawskiej 25 lok. 47

Janusz Potorało "jankra"

Adres: 81-132 Gdynia, ul. Modra 3/II lok. 6

Psp Logistic Sławomir Jędrzejewski

Adres: 83-020 Miłocin, Miłocin 4

Przystań "u Edka" Bogdan Błażejewicz

Adres: 12-220 Rucianenida, Wygryny 39

Robert Jaworski Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe

Adres: 44-160 Rudziniec, ul. Dębowa 18 lok. 2

Usługi Wspierające Transport Wodny Pocztarek Wojciech

Adres: 72-100 Goleniów, SZKOLNA 17 lok. 2

Henryk Błauciak Usługi Żeglugowe

Adres: 47-200 Kędzierzynkoźle, ul. Stolarska 7A lok. 9

Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Usługowo Handlowe Porczyński Leszek

Adres: 26-432 Wieniawa, Skrzynno Radomska 37

Janusz Kopycki "foka"

Adres: 63-100 Śrem, DEZYDEREGO CHŁAPOWSKIEGO 24 lok. 59

Miś Andrzej Obsługa Statków Śródlądowych - Andrzej Ryszard Miś

Adres: 71-450 Szczecin, FRYDERYKA CHOPINA 76 lok. 7

"jark" Jaroszewski Krzysztof

Adres: 72-600 Świnoujście, PIASTOWSKA 24 lok. 27

Grzegorz Popielarz Grzepo Obsługa Statków Śródlądowych

Adres: 61-011 Poznań, ul. Średnia 12 lok. 2

Krzysztof Żebrowski Krzysztof Żebrowski

Adres: 8-110 Siedlce, Niepodległości 10A lok. 16

Robert Jakóbczak Przystań Wilkasy

Adres: 11-500 Giżycko, Wilkasy Niegocińska 7

Majewski Krzysztof "maj"

Adres: 14-100 Ostróda, WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY 5C lok. 28

Hydra-Farm Janusz Majcherkiewicz

Adres: 32-310 Klucze, UL. RABSZTYŃSKA 9

Sterczewski Marian "stertrans"

Adres: 72-600 Świnoujście, ul. Gdańska 2 lok. 1

Andrzej Brania.Firma Handlowo-Usługowa "marinex"

Adres: 34-115 Ryczów, Łączany 2

Bartosz Kamiński Nautyka

Adres: 52-206 Wrocław, ul. gen. Romana Abrahama 39

Dariusz Poważyński

Adres: 54-057 Wrocław, CIEPLICKA 32

Jean Bernard Hyaumet Jh Logistics

Adres: 87-100 Toruń, ul. Władysława Broniewskiego 21 lok. 1

Ryszard Holz

Adres: 72-603 Świnoujście, 1MAJA 33

"port" Wałuszko Robert

Adres: 12-220 Rucianenida, Guzianka 3

Tomasz Mączkowski - 70-770 Szczecin

Adres: 70-770 Szczecin, BATALIONÓW CHŁOPSKICH 52 lok. 1

P.P.H.U. Novi Antosik Jacek

Adres: 59-600 Lwówek Śląski, ul. Elizy Orzeszkowej 49 lok. 9

Mirosław Kielar - 72-600 Świnoujście

Adres: 72-600 Świnoujście, ul. Krzywa 1C lok. 63

Firma Usługowa "kotwica" Jakub Krawczyk

Adres: 42-260 Kamienica Polska, ul. Marii Konopnickiej 320

F.U."buksztral" Marek Pietrulewicz

Adres: 14-100 Ostróda, Turznica 3

Waterway Pieniążek Radosław

Adres: 46-325 Rudniki, Mirowszczyzna 13

Kamar Firma Wielobranżowa Kazimierz Kukawka

Adres: 76-150 Darłowo, ul. Morska 95 lok. 5

Maciej Prus-Zajączkowski

Adres: 71-487 Szczecin, ul. Bartnicza 4 lok. 1

Emipol Krzysztof Kuśmierek

Adres: 58-210 Łagiewniki, ul. Adama Mickiewicza 13

Zs - Paweł Szumiński

Adres: 85-320 Bydgoszcz, ul. Ludwika Waryńskiego 24 lok. 17

Usługi Żeglugowe Andrzej Łopata

Adres: 47-200 Kędzierzynkoźle, ul. Archimedesa 18C lok. 10

Busik Ireneusz Kubala

Adres: 34-730 Mszana Dolna, GLISNE 50

Paweł Czajkowski - 68-200 Żary

Adres: 68-200 Żary, Bieniów ul. Dolna 4D