Firmy oferujące produkty lub usługi - Produkcja maszyn do obróbki gumy lub tworzyw sztucznych oraz wytwarzania wyrobów z tych materiałów

Andrzej Hutny "piast Servis"

Adres: 4-015 Warszawa, Waszyngtona 102 lok. 103

Wodzimierz Zięba Enascon - Włodzimierz Zięba

Adres: 32-700 Bochnia, Wyspiańskiego 32

Zakład Wdrożeniowo Produkcyjny Proma Marian Przygoda

Adres: 87-100 Toruń, ul. Koniuchy 11A lok. 14A

" Folnex " Marek Balewicz

Adres: 59-300 Lubin, SKŁADOWICE 22 A

"aped" Maszyny I Urządzenia Do Sitodruku - Paweł Depa

Adres: 30-394 Kraków, SKOTNICKA 233 lok. SIEDZIBA

Pphu Ikw Jan Łyszczarz

Adres: 85-796 Bydgoszcz, MIECZYSŁAWA WIELICZA 1

Andrzej Gawliński Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe "gamex"

Adres: 42-350 Koziegłowy, Gniazdów SŁONECZNA 16

Zakład Produkcji Form Wtryskowych "form I Plast" - Janusz Jurkowski

Adres: 5-300 Mińsk Mazowiecki, Choszczówka Stojecka ul.Warszawska 13

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "promet" Bogdan Pliszka

Adres: 76-024 Świeszyno, Konikowo 59A

Pawlu— Jakub P&p Usťugi Handel Produkcja S.C

Adres: 38-242 Skoˆyszyn, Sławęcin 11

~Eneco~Pphu Andrzej Pańczak

Adres: 0 Słupsk, GDYŃSKA 126

Brzozowski Andrzej Metal - Form

Adres: 20-336 Lublin, SOKOLA- 11/9

Zakład Usług Technicznych "zibitech" Zbigniew Kleśta

Adres: 78-400 Szczecinek, ul. Wodociągowa 10B lok. 9

Grzegorz Matonis Pphu Elkon - Grzegorz Matonis

Adres: 0 Łódź, Plantowa 3 lok. 22

Andrzej Romel

Adres: 0 Koziegłowy, OSIEDLE LEŚNE 9 lok. 50

Polifol Anna Szypulska

Adres: 5-135 Wieliszew, Słoneczna 20

"małecki" Biuro Projektów I Pracownia Wykrojników Jerzy Małecki

Adres: 80-242 Gdańsk, WARYŃSKIEGO 47A lok. 11

Abramowski Waldemar Magpol Waldemar Abramowski

Adres: 44-100 Gliwice, Warszawska 33c/15

Michał Klecz Cybernetic

Adres: 83-032 Pszczółki, LIPOWA 28C

Julian Walczuk ~Serwis Obrabiarek~

Adres: 5-800 Pruszków, MICKIEWICZA 56

Andrzej Maliszewski Graf-Tronik

Adres: 2-793 Warszawa, ŻABIŃSKIEGO 10 lok. 25

Netter Ireneusz In-Global Ireneusz Netter

Adres: 44-113 Gliwice, Wieniawskiego 31/4

Grzegorz Florek P.P.H.U. "flor Automatic"

Adres: 47-232 Kędzierzynkoźle, ul. Bolesława Krzywoustego 1 lok. 11

Proinntech Biuro Techniczne Marek Czarnecki

Adres: 44-105 Gliwice, ul. Jana Czerskiego 9A

Lewandowski Andrzej "atal - Tech"

Adres: 43-250 Pawłowice, ul. Szkolna 28

Aleksander Niewadzi Przedsiebiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe "alex"

Adres: 26-006 Nowa Słupia, Rudki Stefana Żeromskiego 2A lok. 7

Bogusław Niewadzi Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe "alex"

Adres: 26-006 Nowa Słupia, Rudki Żeromskiego 2a lok. 7

Jerzy Maliszewski Zakład Produkcyjno Usługowy "eltic"

Adres: 26-006 Nowa Słupia, Świętokrzyska 44

Ryszard Długosz Zakład Produkcyjno Usługowy "eltic"

Adres: 26-006 Nowa Słupia, Świętokrzyska 44

Alea Plastics Machinery Jacek Królikowski

Adres: 5-200 Leśniakowizna, ul. Kasprzykiewicza 214A

Mechanika Maszyn Grzegorz Hypś

Adres: 80-807 Gdańsk, MARCINA DRAGANA 24

Grażyna Gray "alplast Plus"

Adres: 61-362 Poznań, FORTECZNA 21

Coner Tomasz Tołkacz

Adres: 92-318 Łódź, al. marsz. Józefa Piłsudskiego 133Q